Iveta Bartošová (†48), jedna z legendárnych českých speváčok, zomrela pred šiestimi rokmi, no stále ostáva v srdciach mnohých fanúšikov. Umelkyňa odišla z tohto sveta dobrovoľne, pričom mala za sebou zanechať závet. Najnovšie sa však ukázalo, že údajné posledné slová nepochádzali z jej pera!

Život Ivety Bartošovej by sme pokojne mohli prirovnať k dramatickej telenovele plnej šťastných udalostí striedaných s trpkými pádmi. V tomto prípade však jej príbeh neskončil happy endom. 6. apríla 2014 skočila útla blondínka pod prichádzajúci vlak, pričom sa krátko po jej smrti našiel závet. Ukazuje sa však, že nebol pravý!

O nových skutočnostiach informoval média Domenico Martucci, s ktorým speváčka kedysi tvorila pár. Jeho mama sa mu totiž priznala, že Ivetin závet sfalšovala. „Povedala mi, že Ivetu milovala ako svoju dcéru a chcela, aby Artur dostal 100 % Ivetinho dedičstva, aby sa nemusel súdiť s Rychtářom. Keď teda Iveta zomrela, spísala jej závet,“ uviedol Talian pre ahaonline.cz.

75-ročná žena mala tvrdiť notárovi, že poslednú vôľu spísala na dovolenke v Taliansku a uschovala ju u nej, aby bola v bezpečí. Za svoj podvod však nebude niesť žiadne následky. Po piatich rokoch je už totiž celá vec premlčaná. Talianka sa však mala namáhať zbytočne, všetko totiž aj tak zdedil Bartošovej syn na základe predmanželskej zmluvy s Josefom Rychtářem.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Domenico s mamou a svojou manželkou

Zdroj: ahaonline.cz  |  Foto: FB/Domenico Martucci, YouTube