Michal Truban z Progresívneho Slovenska sa len nedávno priznal k užitiu marihuany a už je tu ďalší šok. Líder sociálnoliberálnej strany povedal v najnovšom videu niečo, čo ste ešte nepočuli od žiadneho politika!

Michal Truban zo strany Progresívne Slovensko v posledných dňoch vyvolal poriadne búrlivé diskusie medzi voličmi aj politikmi. Za všetkým bolo jeho staršie video z roku 2013, v ktorom sa priznal k užitiu marihuany pred študentami na istej prednáške.

Potom, čo naňho zaútočili viacerí politici vrátane Roberta Fica, sa rozhodol nečakane prehovoriť. Namiesto vyhovárania sa, na aké sme v našej politickej kultúre zvyknutí, ale prišlo priame priznanie k všetkým nerestiam. Okrem marihauny totiž užil líder strany aj halucinogén LSD: “Marihuanu som mal viackrát. Nebolo to iba raz na intráku, a zároveň som pred dvanástimi rokmi vyskúšal aj LSD. A to je všetko,” uviedol Truban na sociálnej sieti na rovinu.

Politik zároveň vysvetlil, čo ho viedlo k tejto neobvyklej úprimnosti: “Do politiky chcem doniesť väčšiu úprimnosť a otvorenosť. Aj toto je súčasťou môjho príbehu, nielen triatlon a šport, ale aj takéto chyby. Urobil som veľa chýb, ale chcem sa z nich poučiť. A takto chcem posunúť aj našu krajinu, priznať si chyby a pomenovať ich. Budem rád, keď mi napíšete kritiku, ale aj podporu,” vyzval na záver svojich voličov aj neprajníkov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Michal Truban