Šokujúce priznanie známej moderátorky: Má posledné štádium rakoviny!

Dátum:

Známej moderátorke do života nečakane prišla rakovina, no rozhodne sa nechcela vzdať a okamžite sa podrobila liečbe. O to zdrvujúcejšie sú jej najnovšie správy, podľa ktorých lekári ukončili terapie s vysvetlením, že ostáva iba nádej. Dvojnásobná matka si tak musela vypočuť krutú realitu.

Populárna britská moderátorka BBC Deborah James sa na televíznych obrazovkách objavuje dlhé roky, pričom bola súčasťou niekoľkých talkshow a tvárou mnohých reality šou. Pracovné aktivity anglickej hviezdy však museli ísť bokom, keďže jej diagnostikovali rakovinu.

Zdravotný stav Deborah sa v posledných mesiacoch rapídne zhoršil a lekári dokonca ukončili liečbu, ktorá vôbec nefungovala. 40-ročná žena sa tak nachádza v poslednom štádiu rakoviny hrubého čreva a netuší, koľko času jej ostáva. Matka dvoch detí smutnú správu zverejnila na sociálnej sieti.

Podľa jej slov si nikdy nemyslela, že sa bude musieť skutočne rozlúčiť so svojimi najbližšími. Od začiatku tohto mesiaca je pripútaná na lôžko v pohodlí domova. ,,Nikto nevie, ako dlho to ešte bude trvať, ale už nemôžem chodiť a väčšinu času prespím. Už toho nejde veľa urobiť. Ani s najnovšími liekmi proti rakovine už moje telo nemôže ďalej,“ objasnila svojím fanúšikom.

Deborah si pred smrťou zaumienila, že spraví ešte jednu vec. Napokon založila fond na podporu pacientov s rakovinou čreva, pričom vyzvala svojich fanúšikov, aby v jej mene poskytli finančný dar. V priebehu 24 hodín sa podarilo vyzbierať neuveriteľných 700-tisíc libier (okolo 820-tisíc euro).

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/bowelbabe  |  Foto: IG/bowelbabe, FB/Cheltenam Festivals

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...