Šokujúce slová ministra zdravotníctva: ,,Satan chce moc,“ varuje!

Dátum:

Súčasný minister zdravotníctva Marek Krajčí sa od nástupu do funkcie viac prezentuje svojimi ideológiami ako radikálnymi zmenami, ktoré sú v zdravotníctve tak nevyhnuté. Najnovšie sa na sociálnych sieťach objavilo video, kde politik otvorene opisuje, ako má vyzerať budúcnosť krajiny.

Nie je to tak dávno, čo sa sociálnymi sieťami začalo šíriť video, v ktorom mal prejav samotný minister zdravotníctva. Pred publikom hovorí o “nadpozemskom“ zážitku, keď do neho počas modlenia vstúpil Duch Svätý. Najnovšie sa objavil rozhovor, kde Krajčí otvorene rozpráva o zodpovednosti voči Bohu.

Rodák z Bratislavy v úvode priznal, že by sa evanjelium malo dostať aj do širokej spoločnosti i politiky. Podľa jeho názoru sa na mnohých dôležitých funkciách nachádzajú ľudia, ktorí nepoznajú Boha. ,,…a toto satan vyhľadáva a cez svojich ľudí chce všetko ovládnuť, lebo satan chce moc,“ vysvetlil.

Člen strany OĽaNO nazýva Slovákov božími deťmi a je presvedčený, že naša krajina má stále nádej na zlepšenie života ľudí. ,,…my potrebujeme charakterných ľudí do najvyšších pozícií. Ľudí, ktorí budú vedieť spravovať verejné veci zodpovedne a čestne. Lebo len táto jedna podmienka, keď sa podarí naplniť, tak som presvedčený, že naša krajina by sa mala ďaleko, ďaleko lepšie. A kde tých ľudí hľadať, keď nie medzi kresťanmi?“ otvorene sa spýtal ženy, ktorá s ním robila rozhovor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Nikdy tu nebude dobre  |  Foto: FB/Igor Matovič, Sloboda a Solidarita, Inkognito, nikdy tu nebude dobre  |  Video: Streamable.com

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Z Let’s Dance do DENNEJ šou: Viktor Vincze získal ďalší lukratívny flek!

Televízia Markíza len prednedávnom ukončila prestížnu šou Let's Dance,...

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...