Súčasný minister zdravotníctva Marek Krajčí sa od nástupu do funkcie viac prezentuje svojimi ideológiami ako radikálnymi zmenami, ktoré sú v zdravotníctve tak nevyhnuté. Najnovšie sa na sociálnych sieťach objavilo video, kde politik otvorene opisuje, ako má vyzerať budúcnosť krajiny.

Nie je to tak dávno, čo sa sociálnymi sieťami začalo šíriť video, v ktorom mal prejav samotný minister zdravotníctva. Pred publikom hovorí o “nadpozemskom“ zážitku, keď do neho počas modlenia vstúpil Duch Svätý. Najnovšie sa objavil rozhovor, kde Krajčí otvorene rozpráva o zodpovednosti voči Bohu.

Rodák z Bratislavy v úvode priznal, že by sa evanjelium malo dostať aj do širokej spoločnosti i politiky. Podľa jeho názoru sa na mnohých dôležitých funkciách nachádzajú ľudia, ktorí nepoznajú Boha. ,,…a toto satan vyhľadáva a cez svojich ľudí chce všetko ovládnuť, lebo satan chce moc,“ vysvetlil.

Člen strany OĽaNO nazýva Slovákov božími deťmi a je presvedčený, že naša krajina má stále nádej na zlepšenie života ľudí. ,,…my potrebujeme charakterných ľudí do najvyšších pozícií. Ľudí, ktorí budú vedieť spravovať verejné veci zodpovedne a čestne. Lebo len táto jedna podmienka, keď sa podarí naplniť, tak som presvedčený, že naša krajina by sa mala ďaleko, ďaleko lepšie. A kde tých ľudí hľadať, keď nie medzi kresťanmi?“ otvorene sa spýtal ženy, ktorá s ním robila rozhovor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/v6nxeq

Zdroj: FB/Nikdy tu nebude dobre  |  Foto: FB/Igor Matovič, Sloboda a Solidarita, Inkognito, nikdy tu nebude dobre  |  Video: Streamable.com