Uznávaný patológ Richard Shepherd v spomienkach na rok 1997, počas ktorého tragicky zahynula princezná Diana, prezradil šokujúcu informáciu. Kráska kráľovského dvora dnes mohla žiť, stačilo urobiť jedinú vec.

Slávny patológ Richard Shepherd, ktorý má za sebou vyše 23-tisíc pitiev, sa rozhodol pre Dailymail zaspomínať si na osudný rok 1997, počas ktorého tragicky zahynula princezná Diana. Kráska, ktorý by začiatkom júla oslávila svoje 57. narodeniny, mala so svojím milencom Dodi Fayedom v aute cestou po Paríži autonehodu, ktorú, žiaľ, neprežila.

Uznávaný patológ sa teraz vyjadril k detailom ohľadne vykonanej pitvy, ktoré zaujímajú širokú verejnosť, no doposiaľ neboli objasnené. Zvedaví ľudia sa ho pravidelne pýtajú na otázky ako „Bola krásna?“ „Vyzerala pokojne?“ „Bola tehotná?“, no on tieto odpovede nikdy nezverejnil, až doteraz. Tehotenstvo kráľovnej sŕdc však nepotvrdil: „Patologicky tam nebol žiadny dôkaz tehotenstva princeznej Diany, ale niektoré ženy tvrdia, že vedia o svojom tehotenstve od prvého momentu. Bola aj Diana jednou z nich?“ zamýšľa sa záhadne.

Napokon sa vyjadril aj k tej najzáľudnejšej otázke, či mala Diana šancu prežiť autonehodu, ak by sa čosi udialo inak: „Prial by som si, aby som mohol povedať, že by zomrela a nemala šancu prežiť, nech by stalo čokoľvek. Faktom však je, že ak by mala zapnutý bezpečnostný pás, bola by na svadbe svojich synov – princa Williama a princa Harryho,“ zaznieva šokujúca odpoveď, ktorá sa zrejme mnohým nepočúva ľahko. Najviac zarmútení sú ale pravdepodobne jej synovia William a Harry, ktorí by sa dnes spolu s mamou tešili svojim roztomilým detičkám a sympatickým manželkám.

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: YouTube, Twitter