Námestník generálneho prokurátora Peter Šufliarsky poskytol rozhovor televízii TA3, kde zverejnil časť SMS, ktoré si vymenil s obvineným Marianom Kočnerom. Dvojica sa rozprávala o vražde aj korupcii!

Námestník GP Šufliarsky si pol roka v roku 2017 hutne smskoval s obvineným Marianom Kočnerom. O komunikácii sa hovorilo už niekoľko mesiacov, no po výzve Igora Matoviča (OĽaNO), ktorý sám zverejnil sedem sms, sa rozhodol Šufliarsky vystúpiť v TA3.

V televízii ukázal ďalšiu časť SMS, ktoré si s Kočnerom vymenil. Z komunikácie je zrejmé, že si dvojica mala čo povedať a nešlo len o strohé odpovede. Medzi témami, ktoré preberali, sa objavil aj rozhovor o vražde Mišenku, či korupcii na najvyšších miestach, ktorú mal Kaliňák poprieť na svojej tlačovke. Taktiež padali fóriky o homose*uáloch v parlamente či alkoholikoch.

Kočner sa tiež pochválil, že vie skoro všetko, a netuší napríklad to, či si dával premiér Fico na raňajky k cereáliám ovčí alebo kozí jogurt. Prepis komunikácie si pozriete v našej galérii. Na práve prebiehajúcej tlačovej besede TA3 generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára prišlo oznámenie, že Peter Šufliarsky k 1. aprílu vo svojej funkcii končí.

Zdroj: TA3 │ Foto: TA3, YouTube