ŠOKUJÚCE správanie Smeru: Pellegrinimu sa mali vyhrážať a…!

Dátum:

Odchod Petra Pellegriniho bol sprevádzaný búrlivými emóciami a odkazmi, ktoré si súčasný predseda strany Smer a posledný expremiér vymieňali cez médiá. Napokon sa však rozhodol a oznámil koniec v strane. Na povrch ale malo vyplávať, že pred ukončením pôsobenia v Smere sa mali diať veľmi nekalé praktiky.

Peter Pellegrini sa mal o odchode zo strany Smer rozhodnúť pred niekoľkými týždňami a prvé náznaky prichádzali už minulý rok, keď verejne priznal, že zvažuje aj túto možnosť. O jeho pláne sa napokon dozvedel i Robert Fico, ktorý mal Pellegrinimu pred ukončením pôsobenia v strane poslať po „poslíčkoch“ niekoľko ponúk, hoci vo všetkých si kládol vysoké podmienky s dôrazom na vlastný vplyv.

Oficiálne Pellegrini odišiel zo Smeru až pred dvomi dňami v Banskej Bystrici, kde oznámil, že sa viac nestotožňuje so značkou Smeru. Na jeho odchod už zareagoval aj samotný Fico, ktorý mu pred verejnosťou zaprial všetko dobré. Informácie o vzniku novej, centristicky orientovanej strany by mal podľa informácií Denníka N ohlásiť do konca júna.

Zo Smeru však k Pellegrinimu neprichádzali len štedré ponuky a prehováranie, aby v strane zostal aj naďalej. Viacerí ľudia zo strany mali voči Pellegrinimu použiť aj vyhrážanie. „Ľudia zo Smeru mu viackrát naznačili, že by mohli proti nemu použiť kompromitujúce materiály, ktoré sa týkajú jeho súkromia,“ uviedol denník. O aký obsah sa jednalo, nie je nateraz jasné, no nedávno sa prevalilo, že aj obvinený Kočner zháňal v lete 2018 akési intímne fotografie expremiéra, ktoré mala na vlastné oči okrem iných vidieť aj redaktorka Ruttkayová. Pellegrini označil vtedy tieto reči za intrigy, ktoré sa nezakladajú na pravde.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dennikn.sk │ Foto: Facebook/Peter Pellegrini, Robert Fico, YouTube/Denník N

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...