Šokujúce správy o smrti generálmajora Petra Bučku: Mal byť svedkom v..!

Dátum:

Je to iba pár hodín, čo sa na verejnosť dostala informácia o obesenom generálmajorovi Petrovi Bučkovi, pričom polícia začala jeho smrť vyšetrovať ako úkladnú vraždu. Je tak možné, že z tohto sveta neodišiel dobrovoľne.

Bývalého riaditeľa Vojenskej spravodajskej služby našli obeseného v kameňolome Slovenského vodohospodárskeho podniku v Bratislave pri Devíne 25. januára v poobedňajších hodinách. Predpokladaný dátum smrti Petra Bučku bol zatiaľ stanovený na 24. januára, pričom ho na druhý deň našiel okoloidúci psíčkar.

Na mieste činu bolo niekoľko vyšetrovateľov NAKA, no aj špeciálny prokurátor Daniel Lipšic. Súdny znalec strávil pri obhliadke mŕtveho viac ako 6 hodín, a taktiež nariadil pitvu. Smrť 67-ročného muža je momentálne vyšetrovaná ako úkladná vražda, keďže obeť mala zviazané ruky.

Podľa informácií televízie TV JOJ mala však NAKA o Petra Bučku dlhšie záujem, keďže mal byť svedkom aj v súdnom procese proti podnikateľovi Norbertovi Bödörovi. Nemá tak byť vylúčené, že zosnulý majorgenerál mal byť vyšetrovateľom vyzvaný na výsluch. Bývalý vojenský funkcionár totiž mohol vedieť niektoré skutočnosti o závažnej trestnej činnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: plus.noviny.sk  |  Foto: TV Markíza, IG/policiaslovakia

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...