Vo vzťahu slovenského herca Maroša Kramára a právničky Nataše Nikitinovej to v minulosti už niekoľkokrát škrípalo. Aj napriek tomu, že mali rozvod takmer na spadnutie, všetko sa napokon utriaslo. Tentokrát však došlo k najhoršiemu, keďže dvojica podpísala rozvodové papiere. Teraz sa však postupne objavujú zaujímavé informácie o ich vzťahu.

Maroš Kramár a Nataša boli manželmi dlhých 20 rokov, pričom spolu majú tri deti, Tamaru (18), Timura (17) a Marka (10). Aj napriek tomu, že v minulosti mali niekoľko vážnych kríz, vždy to urovnali a ich vzťah sa napokon upokojil. Úspešná právnička však mala zrejme toho plné zuby a podala žiadosť rozvod.

Známa dvojica tak bola pred pár dňami rozvedená, pričom rozvodové konanie trvalo krátkych 20 minút. K rozchodu slovenského herca sa vyjadrila aj jeho mama Tatiana, ktorá prezradila, že Maroša jedna vec vnútorne zožierala počas celého manželstva.

Nataša si totiž po svadbe nechala svoje rodné priezvisko Nikitinová, pričom priezvisko Kramárová odmietla. „Nataša povedala, že nie. Ona je dodnes Nikitinová s pomlčkou manželka Maroša Kramára. Toto som ja veľmi ťažko znášala. Ja som sa však s ňou ani s Marošom na tú tému nebavila. No raz som mu povedala, že tomuto som nerozumela, vieš mi to vysvetliť? On mi hovorí: Ona to tak chcela, tak nech to tak má,“ prezradila hercova mama pre plusku.sk.

Marošovi malo rozhodnutie jej, dnes už bývalej manželky prekážať, no nechcel sa o tejto téme hádať. Dôvodom mala byť tvrdohlavosť trojnásobnej matky, ktorá nemienila ustúpiť. Kramár však chcel spraviť radosť predovšetkým milovanej mame, keďže je jediný syn a jeho priezvisko by teda malo pokračovať v ďalších generáciách.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Maros Kramar, Instagram/maroskramar