Šoubiz Šokujúce VIDEO Borisa Kollára: Nahnevaný zobral topánku a roztrieskal..!

Šokujúce VIDEO Borisa Kollára: Nahnevaný zobral topánku a roztrieskal..!

Sociálnou sieťou sa začalo v týchto dňoch šíriť šokujúce video Borisa Kollára, ktorý pôsobí viac ako rozrušene. Jeho slová a konanie vo videu zrejme spôsobili väčší rozruch teraz ako v čase, kedy ho natočil. Mnohí tak žartujú, že súčasný predseda parlamentu predpovedal budúcnosť bez toho, aby o tom čo i len vedel.

Spoločnosťou momentálne rezonuje vyjadrenie Pavla Jakubca (majiteľa firmy Sedita), ktorý verejne podporil očkovanie proti ochoreniu COVID-19. Reakciou bol veľký hnev zákazníkov, ktorí hromadne ničia keksy tejto značky vrátane Horaliek.

V súvislosti s tou kauzou sa začalo na sociálnej sieti šíriť video Borisa Kollára z roku 2016. V tom čase predseda parlamentu Andrej Danko chcel totiž skultúrniť parlament a prišiel s návrhom zmeny rokovacieho poriadku. Chcel obmedziť dĺžku prejavu poslanca na 20 minút a zakázať donášanie jedla do rokovacej sály.

Predseda strany Sme rodina to považoval za obmedzovanie a zároveň ironicky oznámil, že pozná vinníka, ktorý spôsobil rozpory v parlamente. ,,Je to zákerný vinník a kvôli nemu si zaslúžime, aby sme boli obmedzení. Áno, je to Horalka. Ja vám za seba môžem sľúbiť a za všetkých našich poslancov, že my už nikdy nebudeme jesť Horalky. Ani tajne,“ vyhlásil a následne obľúbený keksík umlátil topánkou. Neskôr chcel zľahčiť video, ktoré zverejnil a upozornil, že išlo iba o žart.

Celé video Borisa Kollára

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: FB/Boris Kollar  |  Video: Streamable.com

Exit mobile version