Na verejnosť uniklo pred pár hodinami šokujúce video Kočnera. Zachytáva spôsob, akým získaval kompromitujúce materiály na vybraných ľudí pomocou svojho kamaráta a bývalého generálneho prokurátora Dobroslava Trnku.

Na verejnosť sa len pred pár hodinami dostalo šokujúce video. Nahrávku zverejnilo na svojej stránke Investigatívne centrum Jána Kuciaka, ktoré bolo zriadené po jeho vražde. Na záberoch je Marián Kočner, ktorý pomáha bývalému generálnemu prokurátorovi Dobroslavovi Trnkovi inštalovať v jeho kancelárií kameru.

Už pred časom sa dostala k ľuďom informácia, že Trnka si mal svojich hostí nahrávať a toto je dôkaz. S bývalým šéfom prokuratúry sa pritom dohaduje, kde presne kameru umiestniť, aby bolo vidieť a počuť práve hostí, ktorí k Trnkovi zavítali.

Sadni si sem,“ dáva pokyny Kočner, na čo sa zjaví pred kamerou Trnka a skúša najlepší uhol: „Tu sedávame,“ odpovie podnikateľovi. Podrobný priebeh umiestnenia kamery si môžete pozrieť vo videu nižšie. Nedávno sa prevalila aj škandalózna komunikácia Kočnera s Glváčom, ktorého sa však stále nepodarilo opozičným poslancom odvolať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: YouTube/Investigace CZ