Sociálnymi sieťami sa začalo šíriť šokujúce video, ktoré zachytáva matku s dieťaťom, ako si prišla pre svoju zrejme obvyklú dávku drog. Dalo sa očakávať, že ľudia zareagujú negatívnou kritikou, ktorá je rozhodne oprávnená, no z niektorých slov doslova mrazí. Mnohí totiž priali závislej žene smrť, v dôsledku čoho by dieťa mohlo dostať príležitosť na lepší život.

Jan, ktorý bol svedkom celej situácie, natočil krátke video v popoludňajších hodinách v Brne, kde si všimol podozrivo vyzerajúcu žemu. Šokovaný muž však rozhodne nebol pripravený na to, čo príde už o pár sekúnd! ,,To ako vážne? Naozaj? Matka so svojím malým dieťaťom v kočíku sa na ulici zastaví, požiada kamarátku alebo dílerku a len tak si nechá šľahnúť dávku priamo do žily! Je mi z toho na zvracanie,“ napísal muž, ktorý bol zhnusený z toho, čo videl.

Česi i Slováci zostali zhrození a servítku pred ústa si rozhodne nedávali. ,,Tá mrcha by sa mala radšej obesiť, ako takto ničiť dieťaťu život. Je to úplne žumpa,“ napísala nahnevaná Jana. ,,Ako to, že s tým nikto nič nerobí? Počas dňa si takto pichnúť a potom ho dúfam ešte nakojí! Som zhnusený z toho, kde žijem,“ zareagoval Marek.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/a0svi

Zdroj | Foto: Facebook/Jan Dovrtěl  |  Video: Streamable.com