Sociálnymi sieťami sa začalo šíriť šokujúce video, ktoré natočil vystrašený svedok. Je však zarážajúce, že namiesto pomoci zúfalej žene radšej zobral do ruky telefón a spravil si záznam. K cti mu aspoň slúži, že agresora upozornil na políciu, ktorá sa blížila na miesto incidentu.

Polícia v Lancashire sa momentálne zaoberá útokom muža, ktorý ťahal ženu za vlasy v idúcom aute. Konflikt sa udial blízko čerpacej stanice, pričom na krik zareagoval 33-ročný muž, ktorý sa rozhodol celú hádku natáčať. Nemohol však tušiť, čo sa nakoniec stane.

Muž údajne na svoju priateľku kričal, aby nastúpila do auta. Tá to však odmietla a oznámila mu, že si cestu domov zabezpečí sama. To u vodiča vyvolalo takú zlosť, že ju za prítomnosti svedkov chytil za vlasy a niekoľkokrát sa s vozidlom dokonca pohol ťahajúc kričiacu ženu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Keď sa blondínke nakoniec podarilo vymaniť zo zovretia, utekala na čerpaciu stanicu a muž odišiel. Na miesto následne prišla polícia a sanitka, ktorá zobrala obeť útoku kvôli detailnejším vyšetreniam do nemocnice. Muži zákona začali oficiálne vyšetrovanie.

Video z miesta incidentu si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto | Video: YouTube