Polícia zverejnila absolútne šokujúce video zo svojej nočnej akcie v lese. Objavili totiž plastové vrece, v ktorom sa nachádzal novorodenček s ešte omotanou pupočnou šnúrou. Najviac ich však odrovnalo následné zistenie, ktoré zrejme nikto nečakal.

Polícia z amerického štátu Georgia zverejnila šokujúce video zo svojej nočnej akcie v lese. Na miesto vo Forsyth ich mal podľa informácii CNN privolať muž, ktorý odkiaľsi započul plač. Keď muži zákona dorazili na miesto, nemohli uveriť vlastným očiam. Objavili totiž plastové vrecko, v ktorom po otvorení našli telíčko novorodenca.

Dievčatko malo stále omotanú pupočnú šnúru a na svete bolo len niekoľko hodín. Našťastie, bolo úplne v poriadku a napriek otrasným podmienkam prežilo. Okamžite mu dali meno India a momentálne sa nachádza v tamojšom sociálnom zariadení.

Polícia video, ako objavila dievčatko, zverejnila na internete, pričom ľudia sa nestačia diviť. Pomocou záznamu chcú najmä vypátrať, kto je matkou bábätka a odkiaľ sa tam vzalo. Podľa amerického zákona majú pritom matky právo do 30 dní od pôrodu na zverenie dieťaťa do rúk lekára či medicínskeho zariadenia, čím sa ho vzdajú. V tomto prípade však bude udalosť posudzovaná zrejme ako pokus o vraždu. Na Slovensku nedávno otriasol verejnosťou aj prípad mŕtveho novorodenca na toalete v Senci.

Zdroj: cnn.com │ Foto: YouTube/Atlanta Journal-Constitution