V posledných dňoch sa začalo internetom šíriť video, v ktorom má prejav súčasný minister zdravotníctva Marek Krajčí. Tentokrát sa však nevenoval medicínskym záležitostiam, ale prezradil svoj „nadpozemský“ zážitok spred pár rokov.

Slováci zachytili prejav Mareka Krajčího ešte pred nástupom do funkcie šéfa rezortu zdravotníctva, kde hovorí o tom, ako do neho vstúpil Duch Svätý. Minister sa má hlásiť k Baptistickej cirkvi, ktorá je tvrdo proti rozvodom, interupciám a právam LGBT osôb.

Spoločne s priateľmi sa modlili za jedného z kamarátov, ktorý sa mal cítiť “poviazaný“. Prosili Boha, aby ho uvoľnil a konečne oslobodil. Malo však dôjsť k nečakanej situácií. ,,Ten brat kľačal a zrazu prišla situácia, to bol možno vánok alebo čo, on zrazu padol dozadu a vykríkol: ,,Chalani, ja som slobodný.“ Keď sa to stalo, tak tam prišiel Duch Svätý,“ šokoval 46-ročný muž.

Rodák z Bratislavy následne opísal pocity, ktoré mali jasne naznačovať, že aj do neho vstúpil Duch Svätý. „Bolo to, ako keby sa do mňa vliala rieka a z úst mi začala vychádzať chvála, rozprával som zvláštnym novým jazykom. Zažili sme Letnice, podobne ako aj prví nasledovníci Ježiša Krista,“ s nadšením uviedol politik.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dnes24.sk  |  Foto: FB/Marek Krajčí  |  Video: YT/BJB Viera