Peter Pellegrini tvrdo bojuje proti vládnej koalícií, a predovšetkým sa mu nepáčia vyjadrenia členov strany OĽaNO. O údajných klamstvách prehovoril aj na svojej najnovšej tlačovke, pričom prišiel so šokujúcim tvrdením.

S rastúcimi preferenciami strany Hlas- SD má jej líder čoraz viac sebavedomia. Otvorene kritizuje konanie koalície, pričom neustále upozorňuje, že pandémia koronavírusu stále ohrozuje občanov. Peter Pellegrini vyčíta kompetentným, že prestali trasovať ľudí a hranice nie sú dostatočne zabezpečené.

Na pretras prišlo aj plošné testovanie, ktoré si Igor Matovič doslova “vydupal“. Podľa slov bývalého smeráka sa museli dať ľudia pravidelne testovať, aby sa minuli milióny nakúpených antigénnych testov a istá firma blízka predsedovi OĽaNO zarobila poriadny balík.

45-ročný politik následne prišiel s vážnym obvinením, podľa ktorého má koalícia vážne uvažovať nad povinným očkovaním proti ochoreniu COVID-19 pre vybrané skupiny obyvateľstva. ,,Minister zdravotníctva na rovinu v jednom z rozhovorov povedal, že zvažujú možnosť a robia si právnu analýzu, či by bolo možné prinútiť občanov SR dať sa povinne zaočkovať proti covidu. Nikdy nedovolíme, aby vláda, hoci by situácia bola akákoľvek, zákonom či nejakým predpisom chcela nútiť alebo vydierať občanov, že sa musia dať zaočkovať!“ vyhlásil Pellegrini.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Peter Pellegrini  |  Foto: FB/Peter Pellegrini, YT/HNtelevízia