Šokujúce vyjadrenie Kollárovej dcéry: Od otca nikdy nedostala…!

Dátum:

Boris Kollár je verejným ochrancom tradičných hodnôt. O to viac je prekvapujúci jeho životný štýl, ktorý zahŕňa splodenie 11 detí s 10 rôznymi ženami. V našich končinách ide o celkom nezvyčajnú ,,rodinu“, no predseda parlamentu je na každé svoje dieťa právom hrdý a finančne ich podporuje.

Alexandra Horňáková je najstarším potomkom predsedu strany Sme rodina, pričom jej počas života pravidelne pribúdali súrodenci. So všetkými sa videla a s niekoľkými sa stretáva pravidelne, no menším deťom venuje viac času Boris Kollár. ,,My starší sa vieme zladiť sami a s mladšími sa vždy oco nejako dohodne, takže to nie je náročné,“ povedala blondínka v rozhovore pre týždenník Plus 7 dní.

Aj napriek tomu, že mladá kráska žije v netradičnej rodine, nesťažuje sa a politikovi nič nevyčíta. ,,Je to môj otec a ja ho ľúbim. Ľúbim ho takého, aký je. Nemám typickú rodinu a typický život, ale je to jeho rozhodnutie, ja asi takú veľkú rodinu mať nikdy nebudem. Vnímam to úplne v pohode. Keď sa vie o deti postarať a zariadiť im pekný život, nech si robí, čo chce,“ vysvetlila 20-ročná študentka.

Podľa jej slov sa však po vstupe otca do politiky niečo zmenilo. Predseda parlamentu je totiž omnoho viac zaneprázdnený a neustále je ,,na telefóne“. Obaja ale dbajú na neustály kontakt a spoločné dovolenky. Je zarážajúce, že Alexandra si nikdy nevzala priezvisko Kollára, no vôbec jej to nevadí, keďže ľudia si o nej spravia názor potom, čo ju spoznajú a nie podľa priezviska.

Kollárová dcéra sa dokonca priznala, že nikdy nedostávala vreckové. ,,Vreckové som nikdy nemala. Väčšinou som sa s rodičmi dohodla, keď som niečo potrebovala. Ale brigádovala som pri koňoch ako ošetrovateľka. Zarobila som si vlastné peniaze, aj keď som predvádzala ako modelka alebo som mala fotenie,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: plus7dni.pluska.sk  |  Foto: IG/ahornakova, kollarboris, FB/Boris Kollar

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...