Pred pár hodinami na obrazovkách Markízy odštartovala dvanásta séria reality šou Farma, v ktorej sa streli mešťania verzus dedinčania. Aj v tomto ročníku sa však diváci môžu pripraviť na niekoľko prekvapení, ktoré poriadne zamiešajú karty. Zdá sa, že najväčšou zmenou bude spôsob, akým farmári vypadnú, ak sa to vôbec stane.

V markizáckom Teleráne boli hosťami rannej relácie režisér reality šou Samo Jaško, moderátorka Evelyn a producent Matúš Polakovič. Spoločne mienili divákom oznámiť, na čo sa môžu v priebehu Farmy 12 tešiť, aj keď veľa toho dopredu prezradiť nechceli. Témou novej série je Mesto verzus Dedina, pričom cieľom tvorcov je odstrániť predsudky z oboch táborov.

Režisér uviedol, že tentokrát je pre divákov pripravené veľké prekvapenie, ktoré sa má stať dôležitým elementom hry. Všetko by sa malo ukázať pri odvysielaní prvého duelu. Jaško však šokoval vyjadrením, že momentálne natáčajú už 5 týždňov a ani jeden z farmárov ešte nie je doma, čiže oficiálne z Farmy nevypadol. Na odhalenie tajomstva si tak budeme musieť počkať ešte zopár dní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: IG/telerano, markiza.sk