Satirický seriál Pumpa je reakciou na aktuálne dianie na Slovensku, pričom debaty troch mužov s rôznymi ,,zákazníkmi“ vyvolávajú búrlivé diskusie. Počas leta sme o sitcome veľa nepočuli, v dôsledku čoho boli mnohí diváci zvedaví, či opäť uvidia kontroverzné rozhovory na televíznych obrazovkách.

Pumpár Mickey (Michal Kubovčík), taxikár Dano (Dano Heriban) a štamgast Jari (Tibor Vokoun) si na Pumpe rozhodne nedávajú servítku pred ústa. Spoločne rozoberajú témy, ktoré najviac polarizujú spoločnosť. Najväčšiu kritiku zožala epizóda s ministerkou spravodlivosti Máriou Kolíkovou, ktorá sa vyjadrovala o smrti Milana Lučanského, i keď stále prebiehalo vyšetrovanie o jeho samovražde.

Mnohí diváci boli presvedčení, že ďalšia séria satirického sitcomu sa už na televíznych obrazovkách neobjaví, no opak je pravdou. Režisér Peter Begányi potvrdil, že od septembra odštartuje tretia séria. ,,Budeme pokračovať v tom, v čom sme začali, takže nechceme znižovať latku,“ povedal pre ereport.sk.

Je teda zrejmé, že zámerom každej epizódy bude šokovať a vyvolať búrlivé diskusie pozvanými hosťami. ,Máme ich viacero, ale nemáme ich ešte potvrdených, pretože sa to vždy robí na poslednú chvíľu. Pokojne napíšte, že možno príde aj pápež,“ ironicky dodal režisér projektu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ereport.sk  |  Foto: RTVS