Táňa Brunayová sa rozhodla po spovedi jej bývalého partnera zareagovať a objasniť, ako vidí celý ich vzťah ona. Šokujúce slová o pokuse o samovraždu a potrate ale zrejme poriadne prekvapia…

Taňa Brunayová sa počas Farmy X dala dokopy s Petrom Harezníkom, čo dnes už pred verejnosťou neskrývajú. Pred príchodom na Farmu ju ale doma čakal priateľ i dcérka a po opustení Farmy padlo dokonca slovo zásnuby. Dnes je však všetko inak a párik sa definitívne rozišiel.

Pred pár dňami nám ale Tánin expriateľ vo svojej spovedi prezradil, že sa mu správanie jeho bývalej partnerky vôbec nepáči: „Táňa sa nechce vôbec dohodnúť o malej. Keď však bola preč, ja som sa o ňu staral a ja s rodinou sme sa nadreli aj na dome, ktorý si chce teraz užívať,“ znejú jeho trpké slová. Netrvalo však dlho a Táňa sa po slovách jeho rodiny rozhodla zareagovať.

Pre portál Topky prehovorila, ako vyzeral ich vzťah a prečo sa napokon rozhodla všetko ukončiť: „My sme mali problémy od počiatku vzťahu. On bol veľmi chladný. Nemôžem povedať, že je zlý, pomôže, poradí, postará sa, ale ľudia potrebujú aj city, nech to funguje. A tam bolo vzduchoprázdno. Pusu mi dal raz za mesiac, v meste ma nechytil za ruku, nevedela som, čo je objatie. To človeku chýba, verím, že nie som jediná, ktorá by bola z takéhoto vzťahu nešťastná,“ prezrádza.

To však nie je ani náhodou všetko a farmárska „Xena“ ešte pritvrdila: „Bol tam ako na návšteve. Ani zďaleka to nevyzeralo ako spolužitie rodiny. Akoby chcel každú chvíľu odísť,“ opisuje ich spolužitie v skratke. Napokon sa ale dostala aj na poriadne osobnú tému so slovami, že jej ex sa po slovách o rozchode vyhrážal, že skočí pod vlak a podľa Táni mal raz dokonca pojesť tabletky. Rovnako zarážujúce sú aj farmárkine slová o ich dcére, ktorú mal podľa nej bývalý partner odmietať a posielať ju na potrat.

Exfarmárka sa teda mala cítiť zahnaná do kúta, hoci dnes je napriek nedoriešenému vzťahu s bývalým šťastná: „On to všetko zhadzuje na Farmu. Farmou sa to iba vykryštalizovalo, dala som si to dokopy v hlave a videla som, že človek vie fungovať aj inak. Chcem, aby mi niekto prejavoval náklonnosť, city, že mu na mne záleží. Aby mi bol oporou,“ dodáva na záver svojej spovede.

Táňa zareagovala na spoveď svojho ex poriadne ostrými slovami
Na Farme mala zistiť, že sa dá žiť aj inak

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram, TV Markíza