Nie je žiadnym tajomstvom, že sviatky v Slovákoch vyvolávajú hotový ošiaľ v nakupovaní. V niektorých prípadoch sa pri pohľade na preplnený nákupný košík zdá, že čoskoro príde koniec sveta. Jeden zo zákazníkov mal tú smolu, že prišiel až po návale nakupujúcich, ktorí za sebou nechali poriadny neporiadok.

Po Vianociach je práve obdobie Veľkej noci druhým najsilnejším časom pre gigantické nákupy. Ľudia si doprajú o tretinu viac potravín ako počas priemerného týždňa. Slováci však po sebe zanechávajú hotovú spúšť, pričom neporiadok v sekcií s mliečnymi výrobkami zdokumentoval jeden zo zákazníkov.

Autor fotografií je však presvedčený, že vinné sú v tomto prípade predavačky. ,,Kobylky útočili. Lidl, no nehnevajte sa na mňa. Viem, že predavačky nemajú celkom dobre platenú prácu, ale toto?“ znechutene napísal k fotografiám.

Na margo uvedeného príspevku zareagovali desiatky Slovákov, ktorí sú však presvedčení, že vinníkmi sú práve zákazníci. ,,Šibe vám? Veď to by tam musela predavačka stáť od rána do večera a upratovať po každom nevychovanom zákazníkovi! Ona nie je žiadny otrok,“ rozčuľovala sa jedna z komentujúcich dám. ,,Nie predavačky, ale vy sprostí nenažranci sa neviete správať! Hrabete tam ako sliepky na hnoji! Nie ste ľudia ale prasce nevychované,“ napísala ďalšia žena z diskutujúcich.

Zdroj: Facebook/Nekŕmte nás odpadom  |  Foto: Nekŕmte nás odpadom, Pixabay, YouTube