Influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza obvinila minulý rok polícia, pričom manželská dvojica strávila niekoľko hodín v cele predbežného zadržania. Na svedomí mohli mať podľa vyšetrovateľov založenie, zosnovanie a podporovanie zločineckej skupiny v súvislosti s drogami.

Zuzana Plačková a jej manžel René sa minulý rok ocitli v cele predbežného zadržania po tom, čo im polícia vzniesla závažné obvinenia. Trest manželskej dvojici hrozil v prípade dokázania viny za založenie a podporovanie zločineckej skupiny zaoberajúcej sa distribúciou a výrobou drog.

Plačková v médiách od začiatku hovorila o svojej nevine a jej právnik Martin Pohovej, ktorý v prípade zmeniek zastupoval aj Mariana Kočnera, uviedol, že sa obrátia na generálnu prokuratúru. Podľa Plus JEDEN DEŇ malo v prípade obvinenia známej dvojice dôjsť k zásadnému zvratu.

Influencerke aj jej mužovi mala polícia zrušiť obvinenia po tom, čo námestník generálneho prokurátora Žilinku Jozef Kandera použil známy paragraf 363. O stanovisko bola požiadaná aj samotná generálna prokuratúra, no na jej vyjadrenie sa ešte čaká.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ │ Foto: IG/queen.plackova