Slovenský spevák odkryl v otvorenom rozhovore najtemnejšie zákutia svojho života. Už ako 16-ročný pubertiak sa rozhodol skoncovať so životom a ako hovorí, z vyššej moci mu to nebolo dopriate. Vtedy ešte nevedel, že naňho čaká svet kamier a reflektorov. 

Superstar mu otvorila brány do slovenského šoubiznisu, on však svoju účasť odmietal. Konkurz súťaže označil ako „komerčnú sra*ku“ a svoju budúcnosť videl skôr v hereckom sektore, napríklad aj ako herec vo filmoch pre dospelých. Róberta Miklu prinútila k absolvovaniu konkurzu celonárodnej súťaže mama pod zámienkou, že prestane financovať jeho život. Finálová desiatka prvej série šou Slovensko hľadá Superstar sa tak nezaobišla bez kontroverzného punkového rebela, ktorý bol jedným z najväčších favoritov mnohých divákov.

Nechýbalo však veľa a speváka by široká verejnosť nikdy nespoznala: „Moja prvá samovražda bola o tom, že bolo na mňa strašne veľa informácií. Tak som v šestnástich rokoch zežral 90 bellasponov, lebo som fakt mal pocit, že v tomto chaose ja nechcem žiť. Ani sa mi to nechce riešiť. Toho je tak veľa šialeného, že sa zbláznim z toho. A prežil som tých 90 bellasponov,” priznáva skutočnosti spevák.

Róbert Mikla si plánuje postaviť nový sen, aby sa neuchýlil k tmavým myšlienkam a alkoholu opakovane: „Keď už žijeme v tejto dobe plnej krivých zrkadiel a nemáš šancu sa asi dostať k tomu správnemu na prvý ťah, tak ale stále hľadajme tie cesty,“ hovorí osem rokov abstinujúci spevák Róbert Mikla. Viac v rozhovore vo videu:

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: YT/Ver si | Foto: IG/robert_mikla_official