Uplynulý piatok sa na Farme uskutočnil už trinásty duel v poradí, pričom sa v aréne proti sebe postavili Romana Koštálová a Martin “Robiňo“ Mihálik. Išlo tak o zmiešaný súboj, pričom jeden z farmárov odchádzal so sklonenou hlavou.

Poradie piatich disciplín vyberala druhá duelantka Romana, pričom si ako prvú úlohu zvolila prekvapenie. Farmári sa zahrali na Popolušky, keď do rozdielnych misiek triedili tri druhy strukovín. V tomto prípade sa to skôr podarilo 23-ročnej Bratislavčanke.

Druhá disciplína bola zameraná na šikovnosť, pričom mali duelanti poskladať puzzle do tvaru ryby. Aj tentokrát sa bod podarilo získať Romane, hlavne preto, že sa na to jej súper úplne vykašľal. Na rad prišlo ďalšie prekvapenie, keď mali obaja bojovníci ušiť štvorlístok a naplniť ho jedným kilogramom ryže. Robiňo však ušil mini lístok, ktorý Evelyn neuznala. Následne sa už ani nesnažil. Povolaním barmanka však tiež nezažiarila a moderátorka jej rovnako zelený výtvor neuznala.

Došlo tak k rozstrelu, pričom farmári mali uhádnuť, koľko zubov má píla, ktorú držala Evelyn v rukách. Lepší odhad mal rodák z obce Andrejová, v dôsledku čoho získal prvý bod. Štvrtou disciplínou bol vedomostný kvíz, v ktorom tesne vyhrala západniarka. Romana sa tak stala oficiálnou víťazkou duelu a s radosťou sa vrátila na statok. Robiňo tak zbalil kufre a reality šou opustil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Instagram/farma.markiza