Sociálnymi sieťami sa začalo šíriť šokujúce video, v ktorom sa mladíci rozhodli ublížiť nič netušiacemu človeku. Agresívnych činov na neznáme osoby na Slovensku alarmujúco narastá, a dokonca si ich útočníci ešte aj natáčajú, aby sa nimi pochválili na sociálnej sieti.

Muži zákona sa momentálne zaoberajú videozáznamom, ktorý sa intenzívne šíri na sociálnych sieťach. Tínedžeri sa totiž na košickom sídlisku pri autobusovej zastávke vo večerných hodinách rozhodli zaútočiť na muža, pričom išlo o dôchodcu.

Incidentom sa zaoberá polícia, ktorá preveruje podozrenie z trestného činu výtržníctva. Agresívnym útokom sa však začala zaoberať aj investigatívna novinárka Kristína Kövešová, ktorá zistila, že išlo o istého Nikolasa a Patrika vo veku 15 a 16 rokov.

Markizáčka jedného z nich oslovila, keď sa nachádzal na policajnom výsluchu. ,,Som na tom videu, priznávam. Nestalo sa to len tak náhodne. Dotyčného poznáme a ten vie, prečo sa to stalo,“ povedal pre tvnoviny.sk s tým, že išlo o pomstu. Ukázalo sa však, že to nie je prvýkrát, čo mladíci niekoho napadli a chválili sa tým na sociálnej sieti.

Video z útoku si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Polícia SR-Košický kraj  |  Foto: IG/kristinakovesova, FB/Polícia SR, Pixabay, TV Markíza