Boris Kollár má za sebou opäť rušné dni, ktoré ešte ani zďaleka nie sú na konci. V jeho vile sa neplánovane stretli mamičky jeho detí, pričom dve z nich prišli nepozvane a pustili sa do oteckovej partnerky Laury Vizváryovej. Neostalo iba pri slovách a prípad skončil v rukách polície.

Barbora Richterová na slávneho multiotecka dlhodobo hádže špinu a rovnako tak aj na Lauru Vizváryovú. Avšak po tom, čo dosiahla vytúženú výšku výživného na jej dvoch synov, ktorých má s Borisom Kollárom, sa zdalo, že sa stiahla. Omyl.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Boris Kollar (@kollarboris)

Nový Čas zistil, že sa pred pár dňami v luxusnej vile známeho politika odohrala dráma ako z filmu. Richterová aj spolu s ďalšou mamičkou Vanessou Hrubovčákovou mali bez pozvánky zavítať na grilovačku, na ktorej, samozrejme, nechýbala Laura a ani Borisova mama či jeho deti.

,,Boris a Laura, ako aj všetci v dome obe niekoľkokrát prosili, aby odišli a neprovokovali, ony však odmietali odísť. Situácia eskalovala, keď mali Barbora s Vanessou vulgárne osočovať Lauru, iných ľudí v dome, ale aj Borisove deti, z ktorých malo jedno maloleté dostať panický atak,“ opísal zdroj, podľa ktorého sa situácia ešte viac vyostrila, keď Barbora potiahla Lauru za vlasy a pridala sa k nej aj Vanessa. Tá ju vraj zase neváhala udrieť do ruky a rebier. Blondínke údajne ostali modriny.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Laura Leyla (@_leyla_lv_)

„Vilu opustili až po tom, čo sa Boris s ich deťmi 10 minút pohral. Napokon odišli až na výzvu inej mamičky, ktorá bola tiež v dome,“ ďalej šokoval zdroj. Že sa incident vo vile odohral, potvrdili Novému Času Boris i Laura, ale podrobnejšie sa k nemu vyjadrovať odmietli, nakoľko je už prípad v rukách právnikov.

„Podala som trestné oznámenie, lebo viem, že dodnes sa jej vždy každý zľakol, alebo sa radšej pod nátlakom stiahol, aby sa veci, ktoré by sa mali týkať iba rodiny, neprepierali na verejnosti. Dnes to prerástlo do takej miery, že už máme reálne obavy o zdravie nás a našich detí, priateľov a celej rodiny. Dotýka sa to aktívne a bez prestávky hlavne detí, ktoré majú strach, stres a šikanu nielen zo strany Richterovej, ale aj verejnosti, ktorej sa to netýka. Nenecháme sa už od nej vyprovokovať. Je pre mňa bolestivé vidieť, ako ubližuje verejne deťom, Borisovi a snaží sa špiniť meno rodiny, do ktorej dobrovoľne priviedla na svet dvoch zdravých synov s tým, že vedela, že nikdy nebola jediná, prvá ani posledná,“ uviedla napokon dvojnásobná mamička, ktorá tiež spomenula, že je neprípustné, aby im Barbora priala smrť i skrz jej rómsky pôvod.

,,Nejde teda len o nenávisť, ale tiež o rasizmus, na ktorý sa nebudem z diaľky prizerať. Pevne verím, že orgány činné v trestnom konaní urobia všetko, čo je v ich silách, aby sa predišlo možnému nešťastiu a opakovanému ataku. Ja sa nebojím, strach mám len o svoje dve deti,“ vyjadrila sa Laura. Prípadom sa už zaoberajú policajti OR PZ v Bratislave I.

Už má toho dosť: Kollárova Laura otvorene priznáva, že je Rómka!

 

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/_leyla_lv_, kollarboris