V šou Ruža pre nevestu predstavovali nerozlučnú trojku. Tak ako však po ukončení natáčania Stanke nevydržal vzťah s Radkom, tak ani s jej dvomi najlepšími kamarátkami. Anet a Nicole prezradili viac!

Účastníčky druhej série Ruže pre nevestu sa pred pár dňami stretli na chate. V celej zostave sa však nezišli a jednou z tých, ktoré na žúrke chýbali, bola víťazka Stanka. Dievčatám boli pustené niektoré zaujímavé momenty zo Srí Lanky a pri jednom z nich, kde sa Nicole Stanky zastala, sa čiernovláska poriadne rozľútostila.

Veľké stretnutie neviest z Ruže: Opäť konflikt a Stanka neprišla!

,,Je to normálne, že sa medzi priateľmi udejú nejaké nevyriešené konflikty, ktoré možno ani nie sú úplne konflikty, ale občas možno ľudia stratia záujem si nejaké veci vykomunikovať,” uviedla Nicole, po ktorej si vzala slovo Anet. ,,Nicole to prišlo ľúto, že so Stankou to už nie je také, aké to vtedy bolo, alebo ako si možno myslela Nicole, alebo celkovo, že sme to tak vnímali. A proste niektoré veci, sme sa akoby trošku odcudzili a Nicole to veľmi mrzí,” prehovorila Anet za Nicole, ktorú premohli slzy.

Od exsúperky Niky tak padla otázka, či jej Stanka ublížila. ,,Neublížila mi nijako. Stále mám názor, že je super človek, ale v niektorých situáciách by mala upustiť z nejakých názorov, ktoré sa týkajú možno iba jej samotnej a nie ostatných ľudí okolo nej,” odpovedala Nicole. ,,Nás možno prekvapili niektoré Stankine reakcie, neboli také, že ako keby.. Že radšej možno seba uprednostní ako to kamarátstvo, svoju možno hrdosť alebo niečo také,” doplnila kamarátku opäť Anet.

Obe krásky vyjadreniami ostatné baby úplne šokovali. ,,Mne už to tak príde, že Stana chcela iba vyhrať výhru, chcela tam mať niekoho, aby bola, aby s ňou držali a vyhrala a mala zrazu v pi*i svoje kamarátky,” zhodnotila Dolli. Celý rozhovor si môžete pozrieť v priloženom videu.


Zdroj/Foto:
Markiza.sk