ŠOKUJÚCI krok: Dom Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej zbúrajú a…!

Dátum:

Dom zavraždeného Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej vo Veľkej Mači mal byť pôvodne akýmsi múzeom, ktoré by chodili naštevovať ľudia z celého Slovenska. Rodičia obetí ale prezradili, že nehnuteľnosť zbúrajú!

Po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej sa smútiaca rodina začala zamýšľať aj na tým, čo bude s domom, ktorý mladá dvojica vo Veľkej Mači začala prerábať a zariaďovať pre svoj spoločný rodinný život. Pôvodne sa hovorilo o nápade spraviť z nehnuteľnosti akési múzeum, kam by sa mohli vydať záujemcovia na návštevu.

Podľa najnovších slov Jánovho otca Jozefa Kuciaka, ktorému nedávno fyzicky napadli druhého syna, však bude všetko inak a dom zavraždeného syna a nevesty zbúrajú. „Dom sa zbúra. Ostane tu park s lavičkami. Máme taký nápad, že novinári si tu budú môcť chodiť zasadiť stromček, ak bude niektorý chcieť. Letná kuchynka bude pamätná izba,“ prezrádza pre Plusku so slovami, že tá bude presklená a väčšinou zatvorená. Rodina do nej plánuje umiestniť všetky veci, ktoré mali ich deti radi.

Jediný problém, ktorý spomaľuje tento krásny plán, sú peniaze. „Kým sa to všetko uzavrie a nájdu sa nejaké financie, tak to potrvá. Aj to búranie. Ja tu môžem chodiť búrať, ale kam budem dávať odpad? To sa bude musieť dať spraviť firme. To sú ďalšie financie. Takže aj na tom to stojí,“ dodáva Jánov otec. Nateraz je však jasné, že miesto, ktoré sa pred dvomi rokmi stalo svedkom dvojitej ohavnej vraždy, sa zmení na nepoznanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook, Wikipedia

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...