Včera večer sme vás informovali o novom páre v šoubiznise, ktorý všetkých poriadne prekvapil. 

[sociallocker]O tom, že moderátori Viktor Vincze (25) a Adela Banášová (35) tvoria pár sme vás informovali TU. Táto informácia zaskočila mnohých ľudí, pretože Viktora skôr spájali s Emmou Drobnou (22). Adela sa iba v júni rozišla s tanečníkom Modrovským, Viktor sa zasa prednedávnom rozišiel s priateľkou Evou. Medzi Adelou a Viktorom sa všetko malo začať na Sajfovej svadbe s Veronikou Ostrihoňovou.

A práve Sajfova šou bola tá, ktorá všetko potvrdila. “Vody šoubiznisu sa pohli,” napísal Sajfa k videu a nezabudol pridať aj srdiečko. Vo videu sa v pozadí objavila Viktorova fotografia. “Takto príde tvoj priateľ domov po televíznych novinách?” opýtal sa Sajfa. “On nepracuje tak dlho,” odpovedala obľúbená moderátorka, čím všetko nepriamo potvrdila. Po Tomášovi Bezdedovi, s ktorým bola v minulosti tak chodí s ďalším “zajačikom.”

Avšak, dnes na Instagrame Sajfa zverejnil rovnaké video, no už k nemu pripísal niečo, čím chcel zasa rozvíriť debaty o tom, kto ten Adelin nový priateľ je. “Jeho meno nikdy nezaznelo. Dohady, konšpirácie…Všetci hovoria a len my vieme,” napísal s humorom Sajfa.

Zdroj/Foto: Facebook, Instagram
[/sociallocker]