V minulosti už ľudia našli vo svojich jedlách kúsky skla, železa, či dokonca plast. Vybuchujúca saláma je však rozhodne unikátnym prípadom, ktorý šokoval ženu pripravujúcu raňajky. Spoločne s rodinou zostali úplne bez slov.

Elena, ktorú všetci volajú prezývkou “Tula“, zamierila po práci do jedných z ruských potravín. Okrem iného kúpila sálamu známu ako “doktorandská“. Nasledujúce ráno pripravovala rodine raňajky a udenársky výrobok položila na stôl.

Vo chvíli, keď išla ešte uvariť čaj, došlo k explózií salámy. ,,Niečo také som v živote nevidela! A tak radím: neopakujte moju chybu, nekupujte si tento výrobok,” varovala ľudí na sociálnej sieti Tula. Šokujúci incident sa už dostal do médií a výrobca predmetnej salámy uviedol, že momentálne prebieha vyšetrovanie a určite išlo iba o unikátny prípad.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Mnohí ženu kritizovali, že určite vložila výrobok do mikrovlnnej rúry a neodhadla čas na zohriatie salámy. Členovia rodiny, ktorí boli svedkami výbuchu, však upozorňujú, že Ruska údenársku dobrotu vytiahla z chladničky a položila na stôl.

Zdroj: rbth.com, handofmoscow.com  |  Foto: Facebook/Tula Elena Brusentseva, Pixabay