Muži zákona sa momentálne zaoberajú prípadom, ktorý je viac ako desivý. Slovenska sa totiž ocitla v nebezpečnej situácii, ktorú riešila skokom z okna bytu. Po zadržaní páchateľa sa začali objavovať šokujúce detaily z ich spoločného života.

Žena žijúca v Novom Meste nad Váhom bola svojím partnerom fyzicky i psychicky týraná. Situácia sa napokon zhoršila natoľko, že jej 43-ročný muž zakázal stretávať sa s kamarátkami, neustále jej telefonoval a požadoval od nej videohovory, aby ju mal pod kontrolou. Ku všetkému sa pridali vulgarizmy a bitky.

V osudný deň ju násilník zamkol v byte, zobral jej kľúče a aj telefón. Jeho agresia bola natoľko veľká, že sa zúfalá Slovenka rozhodla vyskočiť cez okno bytu z obavy o svoj život. Nie je známe, o aké poschodie išlo. Akoby zázrakom sa jej nič nestalo a okamžite zavolala na políciu.

Muži zákona napokon jej partnera zadržali a vyšetrovateľ podal podnet na vzatie do väzby. Momentálne je obvinený pre zločin týrania blízkej osoby a zverenej osoby. Hrozí mu tri až osem rokov za mrežami. Dokonca sa ukázalo, že v minulosti bol už trestaný za násilné správanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: RTVS  |  Foto: FB/Polícia SR-Trenčiansky kraj, Pixabay