Fanúšikovia sa tešili na svadbu, no namiesto toho prišiel nečakaný rozchod. Smutnú správu oznámila Lula na Instagrame. Teraz už je známy aj dôvod, prečo sa dvojica tak rozhodla. 

Keď fanúšikovia zistili, že farmárska dvojica Lula a Dávid ukončili svoj vzťah, neverili vlastným očiam. “Áno, sme rozídení. Nemusíte sa pýtať stále dookola. Stále sme kamaráti,” povedala Lucia. Dôvod sa však verejnosť dozvedela až teraz, keď Lula prehovorila pre Markízu.

Dvojica vraj mala krízu už pred dvoma mesiacmi, no snažili sa to zachrániť. Zistili však, že bude lepšie keď pôjdu od seba. „Rozišli sme sa v dobrom, stále sme v kontakte a aj sa stretávame. Takto to pre nás oboch bude lepšie,” povedala. Zdôraznila, že sa nestalo nič zlé a nie je v tom ani nik tretí.

Dokonca si vraj obaja povedali, že dlho ani nikoho iného nechcú. Ako “dlho” im teda vydrží zostať single alebo či si k sebe neskôr znovu nájdu cestu ukáže len čas. Lucia však vylúčila, že by sa k sebe mali opäť vrátiť. Láske z Farmy 8 zrejme teda definitívne odzvonilo.

Zdroj: tvnoviny.sk, Instagram | Foto: Facebook