Známy a obľúbený dabingový herec, moderátor a režisér Michal Domonkoš sa nedávno objavil v kuchárskej šou Bez servítky. Pred kamerami pôsobil so svojou krásnou priateľkou zamilovane, no po krátkej dobe došlo k prudkému obratu a dvojica už nie je spolu.

Michal Domonkoš sa počas natáčania relácie Bez servítky pred kamerou prezentoval spokojným vzťahom s krásnou blondínkou Ivetou. Len pár týždňov na to však došlo k nečakanému zvratu a dvojica išla podľa informácií Nového Času od seba. Zdá sa ale, že rozchod prebehol údajne za neobvyklých okolností.

Blondínka mala podľa svojich slov dokonca skončiť na pohotovosti s vážnymi poraneniami, hoci do reči jej príliš nebolo: “Žiaľ, je to pravda. Skončila som na urgente. Mám bolesti, čakám na termín u neurológa. Pár už netvoríme,” uviedla denníku a dodala, že ide o čerstvú a bolestivú záležitosť. Herec odvetil so slovami, že sa k veci nebude vyjadrovať. Napokon však po odpovedi svojej expartnerky predsa len prehovoril: “S Ivetou sme sa rozišli. Ostatné jej tvrdenia, na ktoré ste sa pýtali, sú nepravdivé. Mám na to aj dôkazy,” dodal a prízvukoval, že v prípade poškodenia mena sa obráti na právnika.

Iveta sa ešte rozhodla venovať téme rozchodu ostré slová na sociálnej sieti: “Toľko vecí by som chcela napísať, že by sa to sem ani nezmestilo. Tak len budem citovať jeden z mojich obľúbených od Nory: ,NEDAJTE si (kvetmi a sladkými rečičkami) o**bať hlavy.‘ Aby ste s nimi neskončili u neurológa ako ja. A teraz k veci… Všetkým prajem krásneho Valentína, či už ste single alebo vo vzťahu, užite si deň naplno. Ja som aj napriek fyzickej bolesti najšťastnejšia, aká som tento rok bola. Chcela by som povedať, že sa hanbím sama pred sebou za to, že veci sa neudiali inak a skôr, že sa navonok prezentovali ako neboli a kopec iného… Ale môže sa človek hanbiť za to, že bojuje za lásku a hľadá spriaznenosť, lásku, priateľa, parťáka a nevzdáva sa po prvých problémoch…? Nech si odpovie každý sám,“ uviedla záhadne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk, Instagram │ Foto: Televízia JOJ