Krimi Šokujúci status otca vraha zo Zámockej: Syna nazval „pokladíkom“!

Šokujúci status otca vraha zo Zámockej: Syna nazval „pokladíkom“!

Tragédia na Zámockej ulici v Bratislave, kedy len 19-ročný Juraj Krajčík ml. zaútočil strelnou zbraňou na troch mladých ľudí pred podnikom Tepláreň, otriasla celou spoločnosťou. Kým mnohí nenávistný čin tvrdo odsúdili, našli sa i takí, čo neveria vo vinu vraha, pričom je medzi nimi aj jeho otec.

Juraj Krajčík, ktorý navštevoval Školu pre mimoriadne nadané deti, vzal 12. októbra zbraň svojmu otcovi a následne na Zámockej ulici v Bratislave popravil dvoch mužov, kým jedna žena bola so zraneniami prevezená do nemocnice. Akt z nenávisti šokoval tisíce ľudí, avšak mnohí sú neustále presvedčení, že Juraj (†19) bol len „zneužitou obeťou“. Práve tento termín totiž použil jeho otec v internetovom rádiu Mariana Kotlebu, kde niekoľko dní od tragédie vystúpil ako hosť.

„Ja tomu neverím, že to spravil,“ povedal Krajčík s tým, že telo jeho syna malo byť po smrti údajne v neprirodzenej polohe. Dostatočným pre neho nebol ani fakt, že strelec zanechal list na rozlúčku, v ktorom sa k skutku priznáva, či manifest zverejnený na sociálnej sieti. Pred niekoľkými hodinami politik napokon zdieľal na Facebooku fotografiu zosnulého potomka, ku ktorej napísal aj krátky text: „Včera by mal náš pokladík stužkovú, na ktorú sa nesmierne tešil… Srdečná a úprimná vďaka Vám všetkým za kondolencie,“ uviedol so smutnými emotikonmi. Pod príspevkom sa zozbierali desiatky sústrastných vyjadrení, pričom v niektorých dokonca odznieva, že „pravda už onedlho vyjde najavo“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Juraj Krajčík