Počas prestávky rokovania krízového štábu sa pred mikrofóny postavil Vladimír Krčméry, Roman Mikulec a Vladimír Lengvarský, aby novinárom zodpovedali otázky týkajúce sa najmä delta variantu ochorenia Covid-19. Mikrofóny však zachytili o čosi viac a tesne pred začiatkom tlačovej konferencie boli zachytené aj šokujúce slová o útoku na Krčméryho!

Prvý zaočkovaný Slovák a odborník v tematike koronavírusu Vladimír Krčméry sa stretáva s množstvom odporcov ochorenia, opatrení aj očkovania. Jeden z hlavných reprezentantov ochorenia Covid sa pravidelne objavuje na tlačových konferenciách, v diskusných reláciách aj v rádiách, kde objasňuje opatrenia a obmedzenia vydané vládou, čím púta pozornosť verejnosti.

Počas prestávky dnešného rokovania o tretej vlne pandémie koronavírusu variantom Delta, sa trojica Krčméry, Mikulec a Lengvarský postavili pred mikrofóny s cieľom informovať o zásadách bezpečnosti počas letných dní a pred nástupom novej vlny Covidu.

Čo však nikto netušil, že mikrofóny zachytia aj ich súkromný rozhovor pred oficiálnou tlačovou konferenciou. Krčméry začína dialóg zrejme reakciou na Mikulcove aktuálne problémy v parlamente: „Ja som 21-krát bol na trestnom stíhaní za vymyslené trestné činy, takže som to zažil 21-krát za 20 rokov,“ hovorí Krčméry.

Chvíľu potom však mikrofóny zachytili aj šokujúcu informáciu profesora Krčméryho: „Aj včera ma vaši policajti zbalili, lebo sa mi vyhrážali, že ma podpália zaživa s benzínom. Prišli pre mňa policajti a zachránili ma. Odviezli ma na päťku Bratislavu, vypočuli ma, spísali zápisnicu, super chlapi. Asi 20 ich bolo,“ priznal šokujúco Krčméry.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YT/HNtelevízia | Video: streamable.com | Foto: YT/HNtelevízia