Šoubiz Šokujúci záver súboja: Farmár rezignoval, TOTO sa v dueli ešte nestalo!

Šokujúci záver súboja: Farmár rezignoval, TOTO sa v dueli ešte nestalo!

Po piatkovom dueli v reality šou Farma opúšťa brány statku a lúči sa s vidinou rozprávkovej finančnej výhry vo výške 75 000 € mladý dedinčan Michal Arbet. So svojim súperom Erikom Zahorjanom prehral boj v súťažnej aréne s vysokým rozdielom 3:0, čím svoje pôsobenie v televíznej relácii natvrdo pochoval.

Michal si nástrahy duelových súťaží vyskúšal už po tretíkrát, pričom práve táto prehra sa mu stala osudnou. Erik Zahorjan ho totiž porazil v pomere 3:0, a to nielen svojou šikovnosťou, ale aj kvôli Michalovmu rezignovanému postoju k boju o návrat. Vo Farme X-tra s Martinom Šmahelom priznal, že ak by sa snažil, Erika by porazil, avšak jeho flegmatická povaha mu to nedopriala.

Po úvodnom kole, kedy ho Erik porazil vo vedomostiach almanachu, nasledoval „útek z väzenia“. Tam bol Prešovčan opäť o čosi šikovnejší pri získaní kľúčika a v poslednom súboji Michal pohorel na plnej čiare z dôvodu rezignácie. Keď už bolo zreteľné, že je víťaz duelu pri sekaní dreva rýchlejší, dlhovlasý farmár si sadol na peň, zapálil si fajku a začal súpera povzbudzovať. Týmto aktom si Michal zabezpečil hneď dve prvenstvá v histórii súťaže, kedy nielenže trikrát prehral duel, ale na tom poslednom si ako vôbec prvý súťažiaci duelant aj pofajčieval.

Bývalý Chalúpkar vo Farme X-tra prezradil, ku komu mal na statku najbližšie, pričom ním nebol nik iný ako Roland, prasiatko, ktoré Michal cvičil. Nora označil vypadnutý farmár za falošného, najmenej mu sadol Vladimír. Za troch TOP ľudí súťaže považuje Anku, Xéniu a Moniku. Práve k týmto dievčatám si našiel cestu vďaka ich pracovitosti, prístupu, zodpovednosti aj komunikácii s ostatnými súťažiacimi statku. Okrem nových kontaktov Michalovi podľa jeho vlastných slov nedala súťaž nič, ale k niečomu mu aspoň predsa len dopomohla. Ex-farmár si vďaka účinkovaniu v šou získal mnohé fanúšičky a prezradil aj to, že s jednou z nich už tvorí zamilovaný pár!

Farmu X-tra s Michalom môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/ farma.markiza

Exit mobile version