11. novembra 2019 došlo k chladnokrvnej vražde učiteľky anglického jazyka, ktorá otriasla celým Slovenskom. Ohavný čin sa stal jednou z najdiskutovanejších tém v krajine, pričom Viola si pred smrťou prešla hotovým peklom. Policajný tím zložený z desiatok vyšetrovateľov však najnovšie prišiel so šokujúcim tvrdením.

Brutálna vražda 34-ročnej Violy sa stala udalosťou, ktorá sa zapíše do temnej histórie Slovenska. Lektorku anglického jazyka našiel pred troma mesiacmi jeden zo žeriavníkov pod bratislavským prístavom na kope ťažkej rudy. Devastačným zraneniam nakoniec podľahla ešte pred príchodom sanitky.

Počas vyšetrovania sa na verejnosť dostala informácia, že sympatická brunetka bola oficiálnou členkou Apoštolskej cirkvi s názvom Otcov dom. Následne sa preukázalo, že sa mala v osudný deň stretnúť s neznámym mužom. Vzniklo tak niekoľko teórií o vrahovi, ktorý pripravil Violu o život.

Najnovšie boli zverejnené výsledky z Kriminalistického a expertízneho ústavu, kde bolo poslané oblečenie mladej ženy, ktoré mala na sebe v deň úmrtia. Ukázalo sa, že zavraždená bola do pol pása namočená v Dunaji, keďže práve táto voda bola nájdená na sukni, pančuchách aj v topánkach obete. Polícia tak zvažuje i niekoľko nových teórií v prípade vraždy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: YouTube, Facebook/Viola M.