Už pred pár hodinami sa prevalilo, že Ivan Tásler, ktorý je sedem rokov ženatý s manželkou Annou, má mať údajný románik s mladou Denisou. Najnovšie fotky hovoria jasnou rečou, pričom nechýba ani romantické držanie sa za ruky. Takto zareagovala kráska po odhalení!

Pred niekoľkými hodinami sa v slovenskom šoubiznise prevalila informácia, že líder kapely IMT Smile Ivan Tásler, ktorý je už sedem rokov ženatý s Annou, má mať údajne románik. Časopis Šarm ho pristihol, ako si hrkúta s mladou kráskou Denisou (25), ktorá sa mala so svojím objavom pochváliť aj medzi kamarátmi. Po tejto studenej sprche však prišli na rad ďalšie spoločné fotky, ktoré majú dobre strážené tajomstvo dvojice odhaľovať.

Z najnovších záberov je už zrejmé, že Tásler sa s mladou kočkou drží za ruky a takto ruka v ruke sa vydali na výlety v Čechách, kde hudobník koncom júla koncertoval. Rovnako Denisa pridávala na Instagrame zábery z Táslerovho koncertu, no zverejnila aj chutné jedlá, pri ktorých nechýbali slová ako: „Najlepší frajírek. Vstaneš a čaká ťa toto“. Redakcii sa podarilo zhotoviť aj zábery, na ktorých si spevák nakladá Denisu do svojho auta spolu s batožinou, no neunikli im ani spoločné večere v bratislavskej reštaurácii.

Dvojica sa mala zoznámiť počas svadby Jána Ďurovčíka a Barbory, hoci aj na tú dorazil Tásler v sprievode manželky. A ako zareagovala mladá kráska na priamu otázku o vzťahu so spevákom? „No ja sa určite k tomu nebudem vyjadrovať,“ znela stručná odpoveď, ktorou ale špekulácie rozhodne nevyvrátila. Keď sa jej redaktor opýtal, prečo vzťah taja, s odpoveďou bola vybavená ešte rýchlejšie: „Ďakujem, dovidenia,“ odvetila. Je tak možné, že s oficiálnym vyjadrením napokon časom príde samotný spevák.

Fotky Táslera s mladou Denisou si pozriete >>> TU <<<

Spoločný romantický obed?
Denisa si Táslera nahrávala aj počas koncertu
V apríli zverejnil spevák sladké zábery s manželkou
Bude stáť za koncom hudobníkovho manželstva?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: Facebook/Rádio Slovensko, Instagram/denisaverna, Facebook/Denisa Verná