História sa opakuje! Markizácky seriál z lekárskeho prostredia Druhá šanca si získal obrovské množstvo divákov. S veľkým napätím čakali na finále druhej série, pričom aj tentokrát z deja odišla jedna z obľúbených postáv. Napokon sa ukázalo, že vo vyhadzove je úplne nevinne.

Na začiatku druhej série seriálu Druhá šanca skončil herec Adam Bardy, ktorý stvárňoval doktora Šimona Bartoša. Podľa scenára sa nakazil koronavírusom, ktorému napokon podľahol. Seriál bol napokon plný ešte väčších zvratov, pričom diváci mohli sledovať situáciu, keď muselo celé oddelenie čeliť multiterzistentnej baktérii.

Napokon sa nakazili aj postavy Oliver (Filip Šebesta) a Soňa (Ráchel Šoltésová). Zo začiatku sa hovorilo o tom, že herec Šebesta v seriáli skončí, no v príbehu sa mu po liečbe polepšilo. V deji nakoniec zomrela postava Ráchel Šoltésovej, ktorej po podaní antibiotík zlyhala pečeň. Pre mnohých divákov išlo o dojímavú epizódu, pri ktorej im vypadlo aj pár sĺz. Vzápätí sa začali pýtať, prečo práve talentovaná brunetka musela projekt opustiť.

Pre mnohých fanúšikov bude možno prekvapením, že seriál Druhá šanca je inšpirovaný talianskou verziou. Podľa pôvodnej predlohy scenáristi vyškrtli lekárku Alby Patrizi (v slovenskej adaptácii Soňu Petricovú) z deja. Herečka Silvia Mazzieri, ktorá ju stvárňovala, totiž nebola jednoduchá povaha. Počas natáčania sa s ňou malo ťažko pracovať, v dôsledku čoho skončila už v druhej sérii. Ráchel tak doplatila na pôvodný scenár, podľa ktorého musela zomrieť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: TV Markíza, FB/Druhá šanca-TV Markíza