Pred porotu šou Česko Slovensko má talent sa v uplynulých dňoch postavilo množstvo jedinečných umelcov, ktorí si svojim vystúpením zabezpečili postup do ďalšieho kola. Kým tanečník Noro Grofčík získal zlatý buzzer fantastickým tancom a akrobat Remy Martin šou na čínskej tyči, nevšedný „talent“ predviedla aj Slovenka Ingrid Bongilajová.

Uplynulá epizóda šou Česko Slovensko má talent bola plná jedinečných vystúpení, a kým najvýraznejšie číslo predviedla Dominika Titková, ktorá dojala porotu k slzám a získala zlatý buzzer, divákov očarila aj Ingrid Bongilajová z Bratislavy. Nenápadná žena v červenom kostýme prišla pred kamery TV JOJ, aby zaspievala svoju verziu rómskej skladby A poštáris avel, ku ktorej sa napakon absolútne nedostala.

Ako Ingrid prezradila, v minulosti už účinkovala v relácii Súdna sieň, kde bola podľa vlastných slov výborná, pričom sa živí ako upratovačka v nemocnici. Do šou Česko Slovensko má talent sa prihlásila, nakoľko si to chcela vyskúšať, a aj keď sa k spevu absolútne nedostala, od všetkých porotcov získala jednoznačné áno na postup. Čím ich zaujala natoľko, že ju zrejme uvidíte aj v ďalšej epizóde? Ako zhodnotil Jaro Slávik, Ingrid je fantastická ľudová rozprávačka, ktorá ho pobavila práve svojou bezprostrednosťou a čarom okamihu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ