Šou Talent ovládla Bratislavčanka Ingrid: TÝMTO získala jasný postup!

Dátum:

Pred porotu šou Česko Slovensko má talent sa v uplynulých dňoch postavilo množstvo jedinečných umelcov, ktorí si svojim vystúpením zabezpečili postup do ďalšieho kola. Kým tanečník Noro Grofčík získal zlatý buzzer fantastickým tancom a akrobat Remy Martin šou na čínskej tyči, nevšedný „talent“ predviedla aj Slovenka Ingrid Bongilajová.

Uplynulá epizóda šou Česko Slovensko má talent bola plná jedinečných vystúpení, a kým najvýraznejšie číslo predviedla Dominika Titková, ktorá dojala porotu k slzám a získala zlatý buzzer, divákov očarila aj Ingrid Bongilajová z Bratislavy. Nenápadná žena v červenom kostýme prišla pred kamery TV JOJ, aby zaspievala svoju verziu rómskej skladby A poštáris avel, ku ktorej sa napakon absolútne nedostala.

Ako Ingrid prezradila, v minulosti už účinkovala v relácii Súdna sieň, kde bola podľa vlastných slov výborná, pričom sa živí ako upratovačka v nemocnici. Do šou Česko Slovensko má talent sa prihlásila, nakoľko si to chcela vyskúšať, a aj keď sa k spevu absolútne nedostala, od všetkých porotcov získala jednoznačné áno na postup. Čím ich zaujala natoľko, že ju zrejme uvidíte aj v ďalšej epizóde? Ako zhodnotil Jaro Slávik, Ingrid je fantastická ľudová rozprávačka, ktorá ho pobavila práve svojou bezprostrednosťou a čarom okamihu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...