Začiatkom septembra odštartoval na obrazovkách TV JOJ a Prima nový formát, ktorý divákom sľuboval nevídanú zábavu s inkognito celebritami. Kým sa šou Zlatá maska teší v krajinách po celom svete mimoriadnej popularite, slovenskí a českí diváci si k nej cestu, žiaľ, nenašli.

Spevácka šou Zlatá maska odštartovala na slovenských obrazovkách 6. septembra, kedy si pilotnú epizódu pozrelo viac ako pol milióna divákov. Relácia v nedeľnom prime-time však zaznamenávala každou ďalšou časťou prepad, až sa kompetentní uchýlili k jej presunutiu na menej atraktívny čas. Kým v porote hádali identitu celebritných masiek Michal Hudák a Jakub Prachař, po ich boku sa striedali tiež Jiřina Bohdalová, Libor Bouček, Marta Verner, Celeste Buckingham a Andrea Verešová.

Uplynulý víkend napokon prišla relácia do svojho veľkolepého finále, kde sa proti sebe postavili Páv, Robot a Bubák. Ako sa ukázalo, za mimoriadne solídnymi výkonmi neboli len speváci, ale dokonca český moderátor a herečka. Kým medzi vypadnutými súťažiacimi sa objavil kuchár Zdeněk Pohlreich, herci Maroš Kramár a Ľuboš Kostelný, speváci Eva Burešová, Sisa Lelkes Sklovská, Ilona Csáková a David Kraus, bojovník MMA Karlos Vémola či moderátor Milan „Junior“ Zimnýkoval, do absolútneho finále sa prebojovali len traja účinkujúci.

Z tretieho miesta divákov prekvapil mimoriadne obľúbený hudobník Ondrej Kandráč, druhú priečku obsadil moderátor šou Česko Slovensko má talent David Gránský a absolútnou víťazkou sa stala v maske Bubáka herečka a spisovateľka Lucia Šipošová. „Musím povedať, že je to trošku smiešne, že na to, aby som konečne niečo vyhrala, som sa musela stať Bubákom. Bolo nádherné byť ním. Tak pekne sa ku mne všetci chovali. Ďakujem, ste úžasní,“ povedala dojatá víťazka šou Zlatá maska.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ | Foto | Video: YouTube