Colton Haynes, ktorý je známy vďaka úlohe v tínedžerskom seriáli Teen Wolf a z akčnej snímky Arrow, zažil jeden z najkrajších dní vo svojom živote. Jeho milovaná polovička mu prichystala romantický večer plný prekvapení, ktorý zakončil žiadosťou o ruku. 

Americký herec a príležitostný model vyšiel so skutočnou pravdou von len začiatkom minulého roka, keď priznal verejnosti, že ho priťahuje rovnaké pohlavie. Colton sa tak už nemusel skrývať, a konečne mohol potvrdiť aj svoj vzťah s Jeffom Leathamom, ktorý pracuje ako florista pre Four Seasons Hotel. Dvojica sa pravidelne ukazovala bok po boku na prominentných udalostiach a nebolo tomu inak ani na tohtoročných Oscaroch.

Zaľúbený párik sa vydal za slnkom do Mexika, kde Jeff pre Coltona prichystal naozaj romantický večer plný prekvapení. Všetko sa odohralo na pláži pod holým nebom, kedy vychytený florista pokľakol pred známeho herca a opýtal sa ho, či si ho vezme. Po tom, čo Colton s radosťou súhlasil, sa spustil obrovský ohňostroj. Snúbenci sa svojim veľkým dňom pochválili aj na sociálnych sieťach a najmä mladý herec neskrýval svoje nadšenie. K ich zásnubám im zagratulovali nielen najbližší priatelia, ale i samotná Cher, ktorá je interpretkou Coltonovej obľúbenej piesni I Got You Babe.

Foto: Instagram | Ilustračná foto: depositphotos.com