Ilustračná foto

Svetový šoubiznis sa tento rok rozrastie o ďalšie prominentné bábätko. Tentokrát sa o to postarala známa herecká dvojica, ktorá onedlho privíta do svojej rodinky svoj prvý prírastok.

Celebritná dvojica len v októbri minulého roka oznámila svoje zasnúbenie a po krátkej dobe majú ďalší obrovský dôvod na radosť. Ben Foster a Laura Prepon sa so svetom podelili s ďalšou radostnou novinkou, že čoskoro sa z nich stanú rodičia. Pre oboch to bude ich prvé dieťa.

36-ročná herečka si v mladosti strihla rolu v úspešnom komediálnom seriáli z 90. rokov s názvom Tie roky sedemdesiate, ktorý zachytával každodenný život skupiny dospievajúcich stredoškolákov. Laura si v ňom zahrala jednu z hlavných úloh a stvárnila ryšavku Donnu Pinciotti. V súčasnosti hviezdi v ďalšom obľúbenom a najmä oceňovanom seriáli s názvom Orange is The New Black, ktorý je zameraný na väzenské prostredie. Herecká osobnosť však nezostala len pri seriálových snímkach a minulý rok sa objavila aj v úspešnom filme Dievča vo vlaku, v ktorom si zahrala len vedľajšiu úlohu.

Laura počas rokov výrazne zmenila svoj imidž

Jej partner, budúci otec i manžel, 36-ročný americký filmový herec, začal svoju kariéru tiež v 90. rokoch a za tú dobu sa stihol mihnúť v rôznych snímkach. Medzi tie najznámejšie patrí napr. Moje meno je Earl, X-men: Posledný vzdor či prednedávnom sa stal súčasťou filmu, ktorý sa inšpiroval hrou Warcraft.

Foto: Instagram | Zdroj: usmagazine.com