Aj za posledných sedem dní bol šoubiznis bohatý na zaujímavé témy, ktoré boli skutočne vo veľkom komentované a sledované.

[sociallocker]Asi najväčší rozruch spôsobila nová relácia Koleso šťastia, ktorého prevracačka písmen Alžbeta Ferencová vytáča nejedného diváka. Pripomeňme si túto, ale aj iné zaujímavé témy.

Tomáš Mrva otvoril konečne pizzériu

Splnil sa mu sen vďaka Farme. Tomáš Mrva otvoril na začiatku augusta v Trnave svoju vysnívanú pizzériu, ktorej steny ozdobil fotkami z reality šou. Veď práve vďaka víťazstvu na Farme sa mohol pustiť do podnikania, o ktorom už tak dlho túžil. A ako to vo vnútri vyzerá? Fotky si môžete pozrieť TU.

Balúchová sa presťahovala: Neuveríte kam!

Asi jedna z najsledovanejších tém, ktorá momentálne rezonuje slovenským šoubiznisom. A niet sa tomu ani čo čudovať. Barbora Balúchová je predsa ďalšia v poradí, ktorá porodí Kollárovi už desiate dieťa. A tak sa o ňu Boris aj náležite stará. Okrem toho, že ju presťahoval na skutočne neobvyklé miesto, Barbora sa začala na sociálnych sieťach chváliť aj neobvyklým luxusom. Má za tým všetkým prsty známy multiotecko?

Lucia Mokráňová zmenila imidž

Známa blondínka, ktorú poznáme z účinkovania reality šou Farma sa rozhodla pre radikálnu zmenu účesu. Fanúšikov však jej experiment veľmi neoslovil a venovali jej tak nelichotivé komentáre. Čo hovoríte na jej nový účes vy?

Preafektovaná Ferencová z Kolesa šťastia

Presne takto ju nazvalo obrovské množstvo divákov, ktorí novú šou začali sledovať. Alžbetine pohyby a tančeky začali totiž ľuďom liezť poriadne na nervy a smerujú tak na ňu jednu kritiku za druhou. Ferencová to samozrejme, nenechala tak a k celej situácii sa vyjadrila, pričom sa začala obraňovať. Alebo to boli len výhovorky? A aby toho nebolo málo, jeden z účinkujúcich novej relácie prezradil niečo, čo mali počas súťaže zakázané hovoriť. Zdá sa, že tento projekt Markíze až tak dobre nevyšiel.

Trapas v Teleráne: Toto vyviedol Juraško

Roman asi nemal svoj deň a hneď zrána vyviedol v markizáckom Teleráne poriadny trapas. Takmer na to doplatila diváčka, no zdá sa, že nakoniec sa zachovali fér a zohľadnili tak Romanove pochybenie.

Foto: Facebook, Instagram[/sociallocker]