Posledné dni bol svet šoubiznisu bohatý na množstvo pikošiek, ktoré rozhodne stoja za to pripomenúť si. Slovenské, ale i zahraničné celebrity si mohli o sebe prečítať napríklad aj toto…

[sociallocker]Najviac vás zaujali tieto témy:

Nela Pocisková a Filip Tůma krstili syna Hektora

[sociallocker]Známa slovenská herecká dvojica krstila začiatkom júla svojho synčeka Hektora. Celá ceremónia sa konala v tajnosti a verejnosť sa o nej dozvedela len pred niekoľkými dňami. Nela túto informáciu potvrdila a prezradila, že krst bol skutočne nádherný a emotívny. Všetky podrobnosti si môžete prečítať TU.

Šimkovičová si žije skutočne kráľovsky

Exmoderátorka a najnovšie aj politička Martina Šimkovičová sa pred dvomi rokmi presťahovala spolu so svojou rodinou do Rakúska. Práve tu si nažíva v rodinnom dome provensálskeho štýlu, ktorý znalec ohodnotil na viac ako milión eur. Video si môžete pozrieť TU.

Utajovaná svadba slovenskej herečky

Minulý víkend sa tajne vydala obľúbená slovenská herečka Kristína Turjanová za svojho dlhoročného partnera Martina Vaculíka. Svadba sa konala v luxusnom štýle v kaštieli v Beladiciach. Viac podrobností, ale aj to, koľko herečku svadba stála si môžete prečítať TU.

11870853_927336670671808_7628802197331252814_n

Syn Kim Kardashian začína rozprávať

Každá matka sa teší na prvé slová svojho potomka. Kim sa však nahnevala, lebo jej malý synček Saint West vyslovil slovo, ktoré nie tak celkom očakávala. Ako ste si určite správne domysleli “mama” to nebola. Jeho prvé slovíčko sa dozviete TU.

Neuveriteľná premena Sookie z Gilmoriek

Herečka Melisa McCarthy, ktorá stvárnila v seriáli Ženy z rodu Gilmorovcov neopakovateľnú kuchárku Sookie sa rozhodla pre radikálnu zmenu. Podarilo sa jej schudnúť krásnych 35 kilogramov a ihneď je z nej iná žena. Fotky sú jasným dôkazom.

mellisa

Rozhovor so slovenskou herečkou pre dospelých

Jej “práca” jej vynáša tisíce eur a môže si tak žiť luxusným životom. Reč je o slovenskej herečke z filmov pre dospelých Patty Michovej, ktorá otvorene porozprávala o svojom živobytí. Jej hodinová mzda predstavuje sumu 800 eur a mesačne si zarobí viac ako je ročný priemerný plat Slováka. Viac si môžete prečítať TU.[/sociallocker]