Po viac ako troch mesiacoch od chladnokrvnej vraždy lektorky anglického jazyka Violy (†34) sa začínajú na verejnosť dostávať prvé výsledky vyšetrovania polície. Vďaka expertíze jej oblečenia tak kriminalisti prišli s novou teóriou, čo sa malo stať v osudný deň.

Sympatickú brunetku, ktorá sa v minulosti venovala modelingu, našli pod bratislavským mostom s devastačnými zraneniami. Skonala ešte pred príchodom sanitky, pričom jej smrť je naďalej zahalená rúškom tajomstva.

Najnovšia expertíza oblečenia, ktorá bola zaslaná Kriminalistickému a expertíznemu ústavu, preukázala šokujúce odhalenie. Viola bola totiž pred smrťou namočená v Dunaji. Práve tento detail sa stal novým impulzom polície, ktorá zvažuje aj možnosť, že sa učiteľka anglického jazyka rozhodla spáchať samovraždu.

V osudný deň mala dokonca posielať správy svojím priateľom s ospravedlnením. Kamerové záznamy v Bratislave taktiež preukázali, že sa mestom prechádzala úplne sama. Ako však vyšetrovatelia vysvetlia zranenia, ktoré mala rodáčka zo Sniny na tele? Pitva totiž preukázala, že 34-ročná žena mala rozsiahle modriny, zlomené členky, stavec i roztrhaný análny otvor. Rodine i verejnosti tak neostáva nič iné, ako počkať na ďalšie odhalenia vo vyšetrovaní.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: YouTube, Facebook/Polícia SR, Viola M.