Len nedávno prenikla na verejnosť informácia o údajnom štvrtom tehotenstve vojvodkyne Kate Middleton a už je tu ďalší šok. Špekulácie o gravidite Meghan Markle totiž naberajú na obrátkach a čerstvá vojvodkyňa je pod poriadnym drobnohľadom.

Je tomu len zopár dní, čo verejnosť ostala prekvapená po informácii, že Kate Middleton (36) má byť už po štvrtýkrát tehotná, hoci jej to lekári neodporúčali už po druhom dieťatku. Nasvedčovať tomu majú ranné nevoľnosti, ale aj voľnejšie šaty trojnásobnej mamičky. Stále častejšie sa má ale v poslednom období šepkať aj o možnom tehotenstve vojvodkyne Meghan Markle.

Najväčšie špekulácie vyvolal jej outfit, keď si obliekla žlté šaty hneď potom, ako si rovnakú farbu obliekla aj kráľovná Alžbeta a vojvodkyňa Kate. Tie sa ale zrejme rozplynuli po nedávnej spoločenskej udalosti, na ktorej sa čerstvý manželský pár objavil. Na letnej párty si totiž Meghan dopriala pohárik šampanského. Hoci lekári malé množstvo vínka počas tehotenstva nezakazujú, veľmi pochybujeme, že by vojvodkyňa práve akoholom zahájila svoj ostro sledovaný príchod potomka. Nateraz sa zrejme musia fanúšikovia zmieriť s tým, že Meghan si na bábätko ešte počká.

Zdroj: cosmopolitan.com │ Foto: Instagram, Facebook,Twitter