Anglická speváčka Adele patrí medzi najpopulárnejšie umelkyne súčasnosti, pričom je povestná ikonickým hlasom. Momentálne prežíva jedno z najturbulentnejších období života, keďže dala bodku za dlhoročným vzťahom a zároveň sa rozhodla bojovať so svojimi kyprejšími tvarmi.

Celosvetovo uznávaná speváčka sa v posledných mesiacoch rozhodla radikálne zmeniť svoj život. Po rozchode s manželom Simonom Koneckim sa pustila do boja s nadbytočnými kilogramami. Nakoniec sa jej podarilo schudnúť neuveriteľných 45 kíl. 

Mama 7-ročného Angela sa totiž rozhodla dodržiavať tzv. ,,Sirtfood“ diétu, ktorá je v Európe čoraz viac obľúbenejšia. Úprava stravy podľa určených pravidiel má zaručovať zníženie hmotnosti, no zároveň zachovanie svalovej hmoty.

31-ročná kráska tak do svojho jedálnička zaradila enzýmy, ktoré pomáhajú spaľovať tuky a posilňovať svaly. Konkrétne ide o zeleninové či ovocné šťavy, pričom odporúčané sú jahody, čučoriedky, rukola, kapusta, cibuľa, petržlen či kaleráb. Ako dezert je vhodná horká čokoláda, ktorá obsahuje aspoň 85 % kakaa.

Predtým

Teraz

Zdroj: foxnews.com  |  Foto: Twitter