Úžasná speváčka Adele sa pred pár dňami objavila na jednom z najvýznamnejších odovzdávaní cien Oscar 2020. Všetkých prítomných však šokovala v obtiahnutých šatách, v ktorých vynikli jej ultraštíhle krivky.

Speváčka Adele (31) si pred pár dňami nenechala ujsť jednu z najprestížnejších akcii z oblasti kinematografie. Na udeľovanie cien The Oscars 2020 v Los Angeles už tradične dorazili všetky najväčšie hviezdy, ktoré sa predviedli v dokonalých outfitoch a šatách.

Medzi nimi však bola jedným z najväčších prekvapení práve Adele, ktorá sa za posledné mesiace výrazne mení. Ubúdajúce kilogramy sa tak opäť nedali prehliadnuť a aj prítomní hostia označili speváčku za výrazne štíhlejšiu.

Diva so zlatom v hrdle dorazila následne aj na afterparty Vanity Fair, kde sa predviedla v šatách s leopardím vzorom od Ralph & Russo. Spoločne si zapózovala s poľskou televíznou moderátorkou Kingou Rusin, vďaka ktorej mohli Adele uvidieť aj fanúšikovia z celého sveta. Čo poviete, pristane to teraz sympatickej speváčke ešte viac?  

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: YouTube/Entertainment Tonight, Twitter, Instagram/Adele