Speváčka Britney Spears (37) je opäť na dne. Hoci sa zo psychických problémov v roku 2007 pozviechala, pred pár dňami sa rozhodla nechať hospitalizovať na psychiatrii. Za všetkým je vážny problém.

Britney Spears je miláčikom Ameriky a na výslní hudobnej scény sa drží už viac ako 20 rokov. Popularita, šoubiznis a drogy sa ale v roku 2007 podpísali na jej psychickom zdraví a blondínka skončila na liečení. Navyše jej boli odobraté deti, no časom sa opäť dala dokopy, získala svoje ratolesti a vrátila sa na scénu.

Posledné mesiace sú ale pre speváčku mimoriadne náročné a za všetkým je zlý zdravotný stav jej otca. Jamie Spears mal absolvovať náročné operácie čriev a takmer zomrel. Len zázrakom z toho vyviazol živý, pričom Britney sa nedávno rozhodla zrušiť svoje koncerty a venovať sa práve chorému otcovi.

Najmilovanejší muž jej života na tom ale vôbec nie je dobre, a to sa podpísalo pod psychické zdravie Britney, ktorá sa rozhodla podľa informácii portálu TMZ nastúpiť na psychiatrickú kliniku. V nemocnici zostane približne 30 dní, kde bude bojovať s depresiou a pokúsi sa dať čo najrýchlejšie dokopy. Na Instagrame zanechala fanúšikom veľavravný odkaz: „My všetci občas potrebujeme čas len pre seba.“

Britney dohnali zdravotné problémy jej otca na psychiatriu

Zdroj: tmz.com │ Foto: Instagram, YouTube